cloud

سرویس رایانش ابری هاست ایران

انتخاب ارائه دهنده خدمات ابری، از مهمترین تصمیم گیری های هر کسب و کار است، زیرا با انتخاب درست و مناسب، از به وجود آمدن دغدغه در آینده جلوگیری میشود. هاست ایران با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، انواع سرورهای ابری را در اختیار کاربران خود قرار داده است، همچنین کاربران با دسترسی کامل به سرور ابری خود میتوانند به صورت کامل به مدیریت سرور ابری خود بپردازند

icons

امنیت ابری

امروزه با افزایش اقبال کسب و کارها به استفاده از بستر اینترنت برای کسب درآمد، مسئله تامین امنیت سرورها به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است. هاست ایران با به کارگیری راهکارهای روز دنیا، دسترسی های غیرمجاز به سرویس شما مسدود میکند و با بخش بندی کردن داده های شما، امنیت آنها را بالا میبرد. سرور ابری هاست ایران با بهره گیری از سخت افزارهای کارا، راهکارهای نرم افزاری به روز و کارآمد، متخصصین متعهد و راه کارهای پیاده سازی شده استاندارد روز دنیا، بالا بودن سرویس های خود را تا بیش از 99درصد تضمین میکند. هاست ایران با ارائه یک فایروال مجازی برای سرورها و سایر منابع شبکه، امنیت سرورهای مجازی را تامین میکند. امنیت ابری هاست ایران قابلیت ایجاد و تعریف رول های امنیتی روی یک پورت خاص و یا تمامی پورت ها را به کاربران خود میدهد، همچنین کاربران میتوانند به تعداد نامحدود گروه امنیتی مورد نیاز خود را ایجاد و تعریف نمایند.
shape
icons

پشتیبانی شبانه‌روزی

از مهم ترین مسائل در انتخاب ارائه دهنده سرویس ابری، نحوه ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان است. تیم پشتیبانی هاست ایران، هفت روز هفته به صورت 24ساعته از طریق ایمیل، پیامک، تماس تلفنی و سیستم تیکتینگ، پاسخگوی مشتریان بوده و تمامی سوالات و مشکلات مشتریان در کمتر از چند ساعت توسط تیم پشتیبانی هاست ایران پاسخ داده میشود. بنابراین با انتخاب هاست ایران، خیال خود را از هرگونه دغدغه زیرساختی و شبکه ای راحت کنید.
shape
icons

دریافت آنی سرویس

در عصر ارتباطات، یکی از مسائلی که هرروز به اهمیت آن افزوده می شود، مسئله زمان است. پس از ثبت نام در سایت و ورود به داشبورد هاست ایران ، در کمتر از چند دقیقه سرور ابری خود را با کانفیگ مورد نیاز خود داشته باشید. درصورتیکه از قبل در سایت ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام مجدد در سایت نیست و می توانید با همان نام کاربری و رمز عبور وارد داشبورد هاست ایران شده و از خدمات ما بهره مند شوید.
shape
pic
چرا سرویس رایانش ابری هاست ایران ؟
انتخاب ارائه دهنده خدمات ابری، از مهمترین تصمیم گیری های هر کسب و کار است، زیرا با انتخاب درست و مناسب، از به وجود آمدن دغدغه در آینده جلوگیری میشود. هاست ایران با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، انواع سرورهای ابری را در اختیار کاربران خود قرار داده است، همچنین کاربران با دسترسی کامل به سرور ابری خود میتوانند به صورت کامل به مدیریت سرور ابری خود بپردازند.